Chcesz z nami współpracować?
Czy warto z nami współpracować?
Jesteśmy pewni, że warto. Zaufała nam między innymi Stena Line, PKP Intercity, Itaka, GoEuro czy Maltalingua. Chętnie zapraszają nas do współpracy radio, prasa i telewizja, bo jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Pomimo nacisku na turystykę osób niepełnosprawnych, nie jesteśmy hermetyczni. Z naszych doświadczeń korzystają zarówno niepełnosprawni, jak i pełnosprawni np.: dorośli z małymi dziećmi w wózkach czy seniorzy.
Wiemy jak zainteresować czytelników i jesteśmy wiarygodni, bo bierzemy pełną odpowiedzialność za publikowane przez nas treści. Nie kopiujemy innych. Mamy własny styl i tworzymy na miarę.
Mówili o nas
Do współpracy zapraszamy
Miasta i Regiony
Cały świat otwiera się na niepełnosprawnych i reklamuje się jako „disabled-friendly”. Jeżeli chcecie pokazać Państwo, że Wasze miasto i region jest przyjazne osobom z niepełnosprawnościami i docierać do szerokiego grona odbiorców, zapraszamy do współpracy.
Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com
Właścicieli hoteli i miejsc noclegowych
Ludzie niepełnosprawni podróżują coraz częściej i szukają pewnych miejsc noclegowych, które pozwolą im cieszyć się niezależnością. Osoba niepełnosprawna często omija klimatyczne i wyjątkowe miejsca, obawiając się, że nie będą dostosowane. Nic bardziej mylnego, bo jest masa miejsc idealnie dostosowanych, a mało znanych. Czas to zmienić i właśnie dlatego oferujemy umieszczenie Państwa hotelu, pensjonatu czy bazy noclegowej w naszej ofercie noclegów na portalu polskanawozku.com z podziałem na województwa i miasta.
Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com
Właścicieli atrakcji turystycznych i rozrywkowych
Jesteście Państwo właścicielami atrakcji turystycznej lub rozrywkowej i chcecie aby pojawiła się ona w przewodniku Polska na wózku? Chcecie ułatwić osobom niepełnosprawnym dotarcie do swojego miejsca i pokazać, że jesteście otwarci na przyjęcie gości poruszających się na wózku inwalidzkim? Zapraszamy do współpracy z nami. Pojawienie się Państwa atrakcji w naszym przewodniku zapewnia wiele korzyści, dzięki którym będzie chętniej odwiedzana.
Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com
Właścicieli restauracji i pubów
Zwiedzanie to jedno, ale nawet najtwardszy podróżnik po całym dniu będzie musiał coś zjeść. Z naszego doświadczenia wiemy, że nie często nie jest łatwo znaleźć restauracje, do której może dostać się osoba poruszająca się na wózku. W związku z tym bardzo chcielibyśmy stworzyć bazę restauracji i pubów przyjaznych osobom niepełnosprawnych. Jeśli jesteście Państwo właścicielem takiego miejsca i chcielibyście aby pojawiło się ono w przewodniku Polska na wózku to zapraszamy do kontaktu.
Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com
Oferujemy
- opisanie atrakcji turystycznych miasta czy regionu i podkreślenie ich dostępności dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich na portalu polskanawozku.com;
- autorskie zdjęcia ilustrujące atrakcje;
- wpis na blogu RobiMy Podróże o naszym pobycie w mieście/regionie;
- promocję w mediach społecznościowych;
- linki w poście do oficjalnych stron miasta/regionu;
- aktywne logo w zakładce „partnerzy” na portalu polskanawozku.com;
- autorski film z podróży i zwiedzania miasta regionu zamieszczony na naszym kanale youtube.
Jesteśmy otwarci też na inne formy współpracy.
Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com
Kim jesteśmy?
Jesteśmy Małgorzatą (Gohą) i Kamilem Kowalewiczami – twórcami i autorami bloga RobiMy Podróże. Goha jest pedagogiem resocjalizacji i profilaktyki społecznej, i nauczycielką języka angielskiego. Kamil to twórca stron internetowych i grafik. Jesteśmy także małżeństwem zakochanym w podróżowaniu, pełnosprawną kobietą i niepełnosprawnym mężczyzną, którzy pokazują, że podróżowanie na wózku inwalidzkim jest możliwe i daje niesamowitą satysfakcję.
Bloga piszemy od 6 lat i to tam dzielimy się naszymi doświadczeniami z podróży. Piszemy opowieści, poradniki i gotowe przewodniki, wzbogacone autorskimi zdjęciami i filmami. Realizujemy projekty, które wyciągają ludzi z zacisza własnego domostwa i motywują do samorealizacji i rozwoju. Zarażamy pasją podróżowania tego bliskiego i dalekiego. Każdego roku pokonujemy tysiące kilometrów i pokazujemy, jak piękny jest nasz świat ten z pierwszych stron katalogów i ten mniej znany. Zaufały nam setki tysięcy czytelników, którzy śledzą nasze losy nie tylko na blogu, ale także w mediach społecznościowych.