Współpraca2019-03-18T12:42:19+01:00

Chcesz z nami współpracować?

Czy warto z nami współpracować?

Jesteśmy pewni, że warto. Zaufała nam między innymi Stena Line, PKP Intercity, Itaka, GoEuro czy Maltalingua. Chętnie zapraszają nas do współpracy radio, prasa i telewizja, bo jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Pomimo nacisku na turystykę osób niepełnosprawnych, nie jesteśmy hermetyczni. Z naszych doświadczeń korzystają zarówno niepełnosprawni, jak i pełnosprawni np.: dorośli z małymi dziećmi w wózkach czy seniorzy.

Wiemy jak zainteresować czytelników i jesteśmy wiarygodni, bo bierzemy pełną odpowiedzialność za publikowane przez nas treści. Nie kopiujemy innych. Mamy własny styl i tworzymy na miarę.

Mówili o nas

tvp3-olsztyn
radio-gdańsk
tvp-info
republika

Do współpracy zapraszamy

miasta i regiony

Miasta i Regiony

Cały świat otwiera się na niepełnosprawnych i reklamuje się jako „disabled-friendly”. Jeżeli chcecie pokazać Państwo, że Wasze miasto i region jest przyjazne osobom z niepełnosprawnościami i docierać do szerokiego grona odbiorców, zapraszamy do współpracy.

Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com

Właścicieli hoteli i miejsc noclegowych

Ludzie niepełnosprawni podróżują coraz częściej i szukają pewnych miejsc noclegowych, które pozwolą im cieszyć się niezależnością. Osoba niepełnosprawna często omija klimatyczne i wyjątkowe miejsca, obawiając się, że nie będą dostosowane. Nic bardziej mylnego, bo jest masa miejsc idealnie dostosowanych, a mało znanych. Czas to zmienić i właśnie dlatego oferujemy umieszczenie Państwa hotelu, pensjonatu czy bazy noclegowej w naszej ofercie noclegów na portalu polskanawozku.com z podziałem na województwa i miasta.

Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com

hotele
właściciele atrakcji

Właścicieli atrakcji turystycznych i rozrywkowych

Jesteście Państwo właścicielami atrakcji turystycznej lub rozrywkowej i chcecie aby pojawiła się ona w przewodniku Polska na wózku? Chcecie ułatwić osobom niepełnosprawnym dotarcie do swojego miejsca i pokazać, że jesteście otwarci na przyjęcie gości poruszających się na wózku inwalidzkim? Zapraszamy do współpracy z nami. Pojawienie się Państwa atrakcji w naszym przewodniku zapewnia wiele korzyści, dzięki którym będzie chętniej odwiedzana.

Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com

Właścicieli restauracji i pubów

Zwiedzanie to jedno, ale nawet najtwardszy podróżnik po całym dniu będzie musiał coś zjeść. Z naszego doświadczenia wiemy, że nie często nie jest łatwo znaleźć restauracje, do której może dostać się osoba poruszająca się na wózku. W związku z tym bardzo chcielibyśmy stworzyć bazę restauracji i pubów przyjaznych osobom niepełnosprawnych. Jeśli jesteście Państwo właścicielem takiego miejsca i chcielibyście aby pojawiło się ono w przewodniku Polska na wózku to zapraszamy do kontaktu.

Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com

restauracje i puby

Oferujemy

  • opisanie atrakcji turystycznych miasta czy regionu i podkreślenie ich dostępności dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich na portalu polskanawozku.com;
  • autorskie zdjęcia ilustrujące atrakcje;
  • wpis na blogu RobiMy Podróże o naszym pobycie w mieście/regionie;
  • promocję w mediach społecznościowych;
  • linki w poście do oficjalnych stron miasta/regionu;
  • aktywne logo w zakładce „partnerzy” na portalu polskanawozku.com;
  • autorski film z podróży i zwiedzania miasta regionu zamieszczony na naszym kanale youtube.

Jesteśmy otwarci też na inne formy współpracy.

Najszybszy kontakt z nami: kontakt@polskanawozku.com

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Małgorzatą (Gohą) i Kamilem Kowalewiczami – twórcami i autorami bloga RobiMy Podróże. Goha jest pedagogiem resocjalizacji i profilaktyki społecznej, i nauczycielką języka angielskiego. Kamil to twórca stron internetowych i grafik. Jesteśmy także małżeństwem zakochanym w podróżowaniu, pełnosprawną kobietą i niepełnosprawnym mężczyzną, którzy pokazują, że podróżowanie na wózku inwalidzkim jest możliwe i daje niesamowitą satysfakcję.

Bloga piszemy od 6 lat i to tam dzielimy się naszymi doświadczeniami z podróży. Piszemy opowieści, poradniki i gotowe przewodniki, wzbogacone autorskimi zdjęciami i filmami. Realizujemy projekty, które wyciągają ludzi z zacisza własnego domostwa i motywują do samorealizacji i rozwoju. Zarażamy pasją podróżowania tego bliskiego i dalekiego. Każdego roku pokonujemy tysiące kilometrów i pokazujemy, jak piękny jest nasz świat ten z pierwszych stron katalogów i ten mniej znany. Zaufały nam setki tysięcy czytelników, którzy śledzą nasze losy nie tylko na blogu, ale także w mediach społecznościowych.

Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.