Jak to działa?2019-01-07T09:01:07+01:00

Jak to działa?

Gdzie chcesz pojechać?

Wolny dzień? Weekend? A może urlop, który fajnie jest spędzić poznając atrakcje turystyczne Polski? Samodzielnie, z rodziną, paczką przyjaciół. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Wiesz już, gdzie chcesz pojechać? A może potrzebujesz pomocy? Jeżeli masz już wybrany cel podróży, po prostu przejdź do następnego kroku. Jeżeli nie możesz się zdecydować – przejrzyj nasze propozycje ułożone województwami i wybierz, które atrakcje turystyczne Polski chcesz odwiedzić.

Wyszukaj interesującą Cię atrakcje

Możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wyszukiwarka, w którą możesz wpisać dowolną frazę. Może być to nazwa konkretnej atrakcji turystycznej Polski, miasto czy województwo, lub też cokolwiek innego.

Drugi sposób to kliknięcie w interesujące cię województwo, miasto i  atrakcję Polski umieszczoną na naszej liście. Zamieszczone tu zdjęcie i krótki opis da Ci możliwość zdecydowania czy to jest to, co chcesz zobaczyć.

Sprawdź jak dostosowana jest atrakcja

Krótki opis i zdjęcie to jedno, ale dla osoby poruszającej się na wózku ważne jest to, czy atrakcje turystyczne Polski są dla niej dostępne. Dlatego pod każdym opisem pozycji naszego przewodnika Polska na wózku zamieszczamy opis dostępności atrakcji dla osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Ta dodatkowa informacja przyda się także rodzicom z małymi dziećmi w wózkach i osobom starszym, dla których też ważne jest czy dostęp do atrakcji jest pozbawiony barier architektonicznych.

Dowiedz się wiele więcej

W jakich godzinach i za ile zwiedzisz wybraną przez siebie atrakcję turystyczną? Również takie informacje zamieszczamy w naszym przewodniku pod każdą atrakcją. Dla wyjątkowo dociekliwych udostępniamy także nasze blogowe opowieści, które tworzymy po każdej naszej podróży, gdzie o atrakcjach turystycznych Polski dowiesz się jeszcze więcej.

Masz pomysł, jak wzbogacić przewodnik Polska na wózku? Napisz do nasz!

Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.