Kontakt2019-01-07T09:02:03+01:00

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś sugestie, pytania lub jesteś zainteresowany współpracą z nami pisz śmiało na:

kontakt@polskanawozku.com

lub złap nas na:

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Małgorzatą (Gohą) i Kamilem Kowalewiczami – twórcami i autorami bloga RobiMy Podróże. Goha jest pedagogiem resocjalizacji i profilaktyki społecznej, i nauczycielką języka angielskiego. Kamil to twórca stron internetowych i grafik. Jesteśmy także małżeństwem zakochanym w podróżowaniu, pełnosprawną kobietą i niepełnosprawnym mężczyzną, którzy pokazują, że podróżowanie na wózku inwalidzkim jest możliwe i daje niesamowitą satysfakcję.

Bloga piszemy od 6 lat i to tam dzielimy się naszymi doświadczeniami z podróży. Piszemy opowieści, poradniki i gotowe przewodniki, wzbogacone autorskimi zdjęciami i filmami. Realizujemy projekty, które wyciągają ludzi z zacisza własnego domostwa i motywują do samorealizacji i rozwoju. Zarażamy pasją podróżowania tego bliskiego i dalekiego. Każdego roku pokonujemy tysiące kilometrów i pokazujemy, jak piękny jest nasz świat ten z pierwszych stron katalogów i ten mniej znany. Zaufały nam setki tysięcy czytelników, którzy śledzą nasze losy nie tylko na blogu, ale także w mediach społecznościowych.

Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.