Wróbelek Ćwirek

Wróbelek Ćwirek znajduje się w parku Źródliska I, a dokładniej obok zlokalizowanej przy ulicy Piłsudskiego 61 Palmiarni. Wróbelek Ćwirek, siedzi na niewielkim skwerku, tuż przed wejściem do Palmiarni.

Wróbelek Ćwirek znany jest wszystkim tym, który śledzili jego przygody w animowanym serialu pt. Przygód kilka wróbla Ćwirka. Serial realizowany był w latach 1983-89, a głosu sympatycznemu ptaszkowi udzielał Jan Kobuszewski. Nakręcono 39 odcinków i w każdym z nich Ćwirek poznawał inne zwierzęta. Całą serię tej animowanej bajki nakręcono w łódzkim studio Se-ma-for.

Lokalizacja

Dostosowanie

Figurka Wróbelka Ćwirka jest dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Droga przy figurce jest równa i płaska.

Godziny otwarcia

  • Otwarte całą dobę

  • Otwarte we wszystkie dni tygodnia

Cennik

  • Bezpłatne

Inne atrakcje turystyczne w województwie

Wróć do atrakcji w województwie
2020-06-22T17:33:29+02:00
Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.