Rekwizyty z Kingsajzu

Rekwizyty z Kingsajzu ustawione są na dziedzińcu przed Muzeum Kinematografii w Łodzi przy placu Zwycięstwa 1. Można tam zobaczyć wielki but – szpilkę, cebulę, słuchawkę telefoniczną, czajnik, latarkę, talerz, widelec i guzik. Rekwizyty robią wielkie wrażenie, szczególnie przez to, że są to rekwizyty oryginalne. Fajne jest też to, że w obecnych czasach takie rekwizyty zrobiono by cyfrowo, a kiedyś trzeba było je zbudować w świecie realnym.

Film, z którego pochodzą rekwizyty to Kingsajz Juliusza Machulskiego z 1987 roku. Film opowiada o świecie krasnoludków, które przenikają do świata dużych ludzi.

Lokalizacja

Dostosowanie

Rekwizyty z Kingsajzu ustawione są na placu przed Muzeum Kinematografii w Łodzi. Cały plac jest dostępny dla osób na wózku inwalidzkim.

Godziny otwarcia

  • Otwarte całą dobę

  • Otwarte we wszystkie dni tygodnia

Cennik

  • Bezpłatne

Inne atrakcje turystyczne w województwie

Wróć do atrakcji w województwie
2020-06-22T18:01:44+02:00
Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.