Miejsce Mocy w Białowieży

Miejsce Mocy w Białowieży to pradawne miejsce, w którym Słowianie oddawali cześć roślinom, kamieniom, a nawet zwierzętom. Miejsca takie nazywano świętymi gajami i były ważnymi miejscami dla pradawnych ludów.

W Miejscu Mocy w Białowieży radiesteci odnotowali duże nagromadzenie ładunków dodatnich, które pozytywnie wpływają na organizm i samopoczucie.

W Miejscu Mocy, znajdującym się na trasie Białowieża-Hajnówka, można zobaczyć kamienne kręgi, drzewa o trzech konarach czy niewielkie zagłębienie stale wypełnione wodą.

Ścieżka ma długość 4 kilometrów, a przed wejściem na nią znajduje się parking.

Lokalizacja

Dostosowanie

Droga do Miejsca Mocy jest trudna, bo jest gruntowa, a na początku trzeba podjechać pod górkę. Niestety do samego Miejsca Mocy bardzo trudno dojechać, bo na drodze jest dużo wystających korzeni.

Godziny otwarcia

  • Otwarte całą dobę

  • Otwarte we wszystkie dni tygodnia

Cennik

  • Bezpłatne

Inne atrakcje turystyczne w województwie

Wróć do atrakcji w województwie
2020-06-22T21:08:43+02:00
Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.