Wiszące molo w Giżycku

Obecny wiszące molo w Giżycku wybudowany został w 2011 roku, ale pierwsza tego typu konstrukcja powstała już w 1970 roku. Obecne molo w Giżycku rozpoczyna się nieopodal centrum miasta, a kończy ponad 71 metrów dalej panoramicznym widokiem na jezioro Niegocin.

Z mola poza widokiem na jezioro i setki pływających po nim łodzi roztacza się też widok na ujście kanału giżyckiego i marinę. Warto przyjść tu przed zachodem słońca i podziwiać go z jednej z licznie ustawionych tu ławeczek.

Wiszące molo w Giżycku robi niesamowite wrażenie i jest widoczne z wielu miejsc miasta.

Lokalizacja

Dostosowanie

Wiszący most w Giżycku jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Zarówno od strony centrum, jak i mariny czy molo znajdują się windy.

Godziny otwarcia

  • Otwarte całą dobę

  • Otwarte we wszystkie dni tygodnia

Cennik

  • Bezpłatne

Inne atrakcje turystyczne w województwie

Wróć do atrakcji w województwie
2020-06-23T08:39:19+02:00
Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.