Olsztyńskie Planty

Olsztyńskie Planty to kolejny, po Parku Centralnym, park znajdujący się w centrum miasta. Planty zlokalizowane się wzdłuż ulicy Pieniężnego i stanowią miejsce relaksu dla mieszkańców i turystów.

Planty podzielone są na dwie strefy. Pierwsza z nich to strefa piknikowa, znajdująca się przy placu zabaw dla dzieci, a druga to strefa relaksu ukryta nieco niżej, w danych ogrodach archiprezbitera katedry św. Jakuba. Planty połączone są z Parkiem Centralnym przejściem pod drogą, biegnącym wzdłuż rzeki Łyny.

Lokalizacja

Dostosowanie

Olsztyńskie Planty są dostępne dla osób poruszających się na wózku. Znajdują się tu odpowiednie podjazdy, a wszystkie alejki są wyrównane.

Godziny otwarcia

  • Otwarte całą dobę

  • Otwarte we wszystkie dni tygodnia

Cennik

  • Bezpłatne

Inne atrakcje turystyczne w województwie

Wróć do atrakcji w województwie
2020-06-22T15:21:19+02:00
Wykorzystujemy pliki cookies by nasza strona działała prawidłowo oraz by oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ustawienia Ok

Analiza ruchu na stronie

Wyrażasz zgodę na to byśmy analizowali ruch na stronie i dzięki temu lepiej dopasowywali dla Ciebie treści.

Zewnętrzne aplikacje

Wykorzystujemy zewnętrzne aplikacje, by ułatwić Ci możliwość udostępniania naszych treści i udostępniać Ci dokładną lokalizację danego miejsca.